Кошик
243 відгуків
"AutoSpace.com.ua" Интернет-магазин
Контакти
"AutoSpace.com.ua" Интернет-магазинДмитрий
УкраїнаВінницька областьВінниця
+380679482238
КиевСтар
+380661323584
МТС
+380938129728
Лайф

REPSOL - моторні масла преміум класу з сонячної Іспанії

REPSOL - моторні масла преміум класу з сонячної Іспанії

Історія бренду REPSOL

Назва, з яким компанія тепер визнано в усьому світі, походить від одного відомого і успішного свого часу бренду.
1951. Буква R в назві бренду REPSOL з'явилася від відомого масляного бренду REPESA. Переслідувана мета була абсолютно очевидна - поліпшення впізнаваності та підвищення лояльності серед споживачів до нового бренду.
До того часу великі транснаціональні нафтові корпорації розвивали серйозну конкуренцію між собою і новий бренд повинен був стати ідеальним способом підсилити і оптимізувати імідж компанії, якої найближчим часом має стати провідною компанією галузі. Всесвітньо відомий пілот MOTO GP Анхель Ньєто носив емблему REPSOL.

У 1987 REPSOL Group була заснована юридично, і розпочала активну діяльність по дослідженню, виробництва, транспортування і очищення нафти і газу.
У 1988 Уолф Оллинс створив фірмову емблему REPSOL, для визначення ідентичності, яку можна було б легко відрізнити і запам'ятати.

1997. Нові вимоги і стан ринку продиктували ребрендинг, який відбувся в 1997 році. Новий дизайн був покликаний адаптувати бренд до більш сучасним тенденціям в образотворчій графіку, підтримуючи при цьому усталене уявлення про бренд.
Місяць із старого логотипу тепер зникла, так звана "лінія горизонту" була зменшена. Лінії стали більш чіткими з великою кількістю геометрично правильних форм, при цьому залишалася впізнаваність обрисів більш раннього логотипу. В результаті бренд придбав сучасний вигляд і зберіг старі принципи.

1999. Щоб посилити міжнародний вагу, у 1999 році REPSOL набуває аргентинську нафтову компанію YPF, це призводить до зміцнення позицій компанії на нафтовому ринку і відкриває для неї нові ринки.
Ще раз бренд діяв як інтегратор для двох великих компаній, концентруючи їх зусилля під загальною емблемою.

У 2012 році REPSOL освіжив свій бренд, використавши більш яскраве і сучасний вимір для його нового візуального вираження. Зміцнюючи ідентичність, оновлений бренд також зміцнює оновлене бачення майбутнього компанії, що передає такі цінності компанії, як прозорість, командний дух та сталий розвиток для нових звершень.

Кажучи коротко, REPSOL зараз - це сильний, відповідальний, орієнтований на свою команду бренд, який дбає про екологію і приносить користь для суспільства, бренд присвятив себе майбутньому, але не забуває про своє минуле.

Чому Repsol?

"Ми готові з Вами поділитися нашою славою" – свідчить слоган компанії, і це аж ніяк не бравада. Далеко не кожен виробник може похвалитися такими досягненнями у світовому масштабі! Досить сказати, що REPSOL YPF входить в десятку найбільших нафтогазових корпорацій світу приватного капіталу і є однією з 12 нафтових компаній, які включені в Індекс Доу Джонса в усьому світі, а також однієї з 5, включених в європейський Індекс.Компанія веде видобуток нафти і газу в 29 країнах, їй належать 9 нафтопереробних заводів, а її штат налічує близько 37 000 службовців, що працюють по всьому світу.
Щорічний оборот REPSOL YPF становить близько 67 мільярдів доларів, а прибуток знаходиться на рівні 6 мільярдів доларів в рік. Зростанню і розвитку REPSOL YPF сприяють інвестиції в створення нових технологій виробництва – компанія займається довготривалими і технологічно складними проектами, які дозволяють оцінювати майбутній потенціал нових технологій. Адже мета REPSOL YPF – безперервний пошук переваги в якості і вартості продуктів. Для цього в 2002 році був відкритий новий Технологічний Центр REPSOL YPF – один з кращих серед міжнародних енергетичних дослідних центрів. В цей проект було інвестовано близько 174 мільйонів євро, в центрі працює 350 чоловік, половина з яких – дипломовані фахівці та доктора. Все це дозволяє REPSOL YPF не тільки випускати широку гаму продукції, в тому числі високоякісні масла і мастильні матеріали для автомобільних і мотоциклетних двигунів, але і постійно оновлювати та вдосконалювати її. Якість продукції гідно оцінено світовими автовиробниками: Repsol YPF є офіційним постачальником мастильних матеріалів на конвеєри Nissan, Mitsubishi, Honda, Seat, Volkswagen та інших автогігантів.

Так чому ж саме Repsol (Репсол)?

1. Репсол - це мастила і оливи "Преміум" якості, тобто масла виготовляються за передовими технологіями, проходячи повний цикл виробництва від видобутку нафти до кінцевого продукту з додаванням, своєї унікальної бази присадок. Багато ви знаєте брендів представлених в нашій країні які самі добувають нафту? А адже з нафти виготовляється "базове масло", саме воно є основною складовою будь-якої олії. На жаль більшість розрекламованих брендів в нашій країні змушені купувати основу для своєї продукції у сторонніх фірм, мало того, відомості про постачальників зазвичай чомусь ховаються так і якість кінцевого продукту може змінюватися адже воно напряму залежить від того, яка сировина купив виробник для нової партії товару. Не так рідко покупці скаржилися що одне і теж масло розкручених у нас фірм, але куплені в різний час може відрізнятися кольором, це не ознака підробки а швидше того що базове масло для нової партії купили в цей раз в іншого постачальника і склад його відрізняється.

У REPSOL олії завжди однакової якості, складу і кольору. Єдине, що змінюється-це упаковка, компанія оновлює лінії виробництва і ускладнює етикетки упаковки щоб максимально уникати підробок продукції.

2. Думаю для вас не буде великим відкриттям наявність так званих "подвійних стандартів" якості у деяких виробників масел, коли одне і те ж масло але виготовлене для Європи і для країн приміром СНД, проводиться на різних заводах і з різною якістю, хоча на етикетках заявлені рівні якості ідентичні, а на ділі так буває не завжди, оскільки товари з етикетками де присутні описи на російській або українській мовах найчастіше істотно поступаються за якістю товарам де на етикетці немає жодного слова російською. Адже в нашій країні немає строгих норм і як таких нормативів, що описують вимоги до якості масел. І чи багато ви знаєте випадків, коли споживач купивши не якісний товар, який викликав приміром пошкодження мотора отримав якусь компенсацію від виробника масел? Як думаєте всі ці факти відомі виробникам масел, які "адаптують" товари для наших країн? Думаю так, відомі, тому ми і спостерігаємо так звану адаптацію товару не тільки на етикетці але і всередині каністри...

У REPSOL головний офіс компанії розташований в Мадриді (Іспанія). Масла REPSOL виробляється на одному заводі, розташованому в Пуэртоллано (ісп. Puertollano) в Іспанії, там же товар пакується і відправляється до споживачів.

3. Компанія REPSOL працює за контрактом CIP - країна, що робить її унікальною в своєму сегменті. Продаж мастил Repsol може здійснюватися лише довіреними дилерами, і тільки на території тієї країни, на якій знаходиться дистриб'ютор. Завдяки такій політиці, продаж контрафактної продукції неможлива.

4. Всі масла мають вищі класи якості за API (SL,SM/CH-4), ACEA (A3/B3/E5) і JASO (M345 FD) та схвалення провідних світових виробників – BMW, DAF, Mercedes, Fiat, Ford, GM, MAN, Porsche, Peugeot, Citroen, Renault, Scania, Volkswagen, Volvo. Масла REPSOL перевершують за своїми якостями масла більшості великих виробників, і часто перевищують існуючі на сьогодні стандарти якості. Масла REPSOL володіють найменшою сульфатною зольністю, завдяки сучасним технологіям, що дозволяє експлуатувати мотор з набагато меншою кількістю не потрібних відкладень на відміну від інших масел.

5. Масла Репсол завоювали всю Європу якістю і доступністю. Крім того у REPSOL величезні мережі заправок по всьому світу. Ті хто були в Іспанії помічали, що іспанці вважають Репсол кращим бензином в країні, це думка виправдане не тільки патріотизмом.

6. REPSOL YPF офіційно поставляє моторні масла на конвеєри: VW, HONDA, SEAT, MITSUBISHI, NISSAN, APRILIA, KTM, DEUTZ

7. Змащувальні матеріали REPSOL вийшли на ринок в ранзі переможця, і продовжують свою перевагу і на сьогоднішній день.
Досі залишається неперевершеним результат команди REPSOL Mitsubishi Ralliart в самих важких змаганнях Планети ралі DAKAR:
- 7 перемог поспіль;
- 12 абсолютних перемог.

Команди REPSOL існуючі на сьогоднішній день залишаються найбільш успішними. Це команди REPSOL Honda в МОТО GP, SEAT на гонках WTCC , KTM REPSOL і REPSOL Mitsubishi Ralliart Team на ралі Дакар. Багато ви знаєте брендів настільки успішно співпрацюють протягом багатьох років з такою кількістю спортивними команд світового масштабу? А адже саме спортивні змагання і є справжній перевіркою якості, тут пихаті рекламні слогани відходять на другий план і результати показують істину.

Якість масел REPSOL підтверджено у всіх цих змаганнях, і буде продовжувати радувати нас

Завод REPSOL

Завод REPSOL розташований у Puertollano його виробнича потужність становить 120 000 т/рік. Завод здійснює поставки у більш ніж 70 країн світу.


Виробництво REPSOL має три основних напрямки:

- автомобільні і мотоциклетні мастильні матеріали REPSOL;

- індустріальні масла та мастила REPSOL (турбінні, компресорні, гідравлічні, діелектричні та інші продукти);

- переробка жиру морських тварин.


Завод REPSOL Puertollano максимально автоматизований і при займаній площі в 11, 673 м (2), обслуговується командою з 100 осіб і оснащений п'ятьма автоматичними мікшерами і шістьма пакувальними лініями.

Багато які з науково-дослідних проектів по мастильним матеріалам, здійснювані REPSOL,спрямовані на одержання нових продуктів, що сприяють сталому розвитку компанії і галузі в цілому. Щоб домогтися цього, компанія активно розвивається по цілому ряду різних областей.

По-перше, це розробка продуктів з більш низькими в'язкостями, які покликані домагатися зниження витрати палива.

По-друге, компанія докладає значні зусилля для розробки нових компонентів олій, що підвищують стійкість до старіння. Мета цього напрямку полягає у збільшення терміну служби мастильних матеріалів і як наслідок скорочення споживання сировини і виділення небезпечних відходів, таких як відпрацьовані масла.

Крім того, компанією ведуться активні дослідження в області розробки нових молекул, щоб замінити ті, які традиційно включаються в оліях з тим, щоб зменшити викиди забруднюючих речовин з транспортних засобів.

Інші галузі інновацій, в якому REPSOL присутній включають використання компонентів для виробництва олії з переробки відпрацьованих масел.

Нарешті, REPSOL докладає значні зусилля по розробці ефективних біорозкладаних мастильних матеріалів, спрямованих на зниження впливу на навколишнє середовище у випадках аварійних розливів.

Технологічні центри REPSOL

Серце компанії, технологічний центр REPSOL (REPSOL Technology Center, далі RTC), був відкритий в 2002 році і об'єднав зусилля чотирьох дослідницьких центрів, що працювали раніше в різних регіону Іспанії. Зараз RTC є провідним науково-дослідним центром в Європі, здатним виконувати найважливіші стратегічні дослідження та націленим на виконання поточних і майбутніх енергетичних потреб за рахунок створення більш ефективної та екологічно стійкої енергосистеми.
 

Трохи історії

Компанія REPSOL завжди виділялася як новаторської компанії в сфері видобутку переробки нафти, історія її йде рука об руку з інноваціями в своєму секторі, які варіюються від ранніх успіхів у розвідці вуглеводнів в Іспанії, до створення RTC - одному з найважливіших у світі наукових центрів.

17 жовтня 1927 була заснована CAMPSA (Compania Arrendataria del Monopolio Petroleos de SA), компанія - прародителька сучасної REPSOL. Зародок того, що зараз є найбільшим нафтовидобувним концерном, CAMPSA була створена з метою регулювання концесійної державної монополії на нафтопродукти.

Створення компанії являє собою приклад промислового прогресу у сфері нафтопереробної промисловості.

В середині 20-го століття, перший технологічний центр був побудований на вулиці Ембахадорес в Мадриді і був пов'язаний з іспанської національної компанією Кальво Сотело (ENCASO). Метою створення цього центру було досягнення технологічної незалежність від іноземних поставок технології. В той час, центр проводив дослідження, пов'язані з перегонкою сланців і виробництвом добрив, а пізніше пішов по шляху оптимізації процесів з допомогою сланцевого масла, отриманого з Пуэртольяно. З плином часу, центр був розширений і оснащений новою випробувальною станцією для ПММ та експериментального заводу.

Через кілька років перший завод на Піренейському півострові був відкритий в Картахені. Завод спеціалізувався на смазкках, бітумі і когенерації, а також був оснащений науково-дослідним центром з сучасної випробувальною станцією для мастильних матеріалів і палива.

Між 1966 і 1975 роками в Іспанії були побудовані шість нових заводів. Всі знання, отримані до цього моменту, а також в період фінансового буму, були використані при будівництві.

У Мостолесе (Мадрид) в технологічному центрі компанії REPSOL, найбільшому в Європі, на площі понад 17 гектарів працюють більше 400 професіоналів, що використовують хайтек обладнання в різних галузях і проектах: у видобутку та переробці нафти, газу і хімічних речовин. Центр також прагне звести до мінімуму вплив діяльності REPSOL на зміни клімату і приймає громадську позицію з цього питання.

REPSOL в Україні

Український ринок моторних масел рясніє відомими брендами з Німеччини, франції, Англії, США, Скандинавії. А ось моторне масло з Іспанії нам поки незнайоме. Хоча... багато хто з нас дивляться репортажі про марафоні «Париж – Дакар» і «Мото Гран-прі». А тому не могли не бачити червоно-оранжеве забарвлення спортивних машин з логотипом Repsol на борту.

Компанія Repsol є глобальним гравцем на нафтовому ринку. Repsol – це сучасна інтегрована міжнародна нафтова організація, яка займається всіма напрямками, пов'язаними з нафтовою промисловістю включаючи видобуток газу. Компанія діє в понад 30 країнах у світі і є найбільшим нафтовим концерном в Іспанії а також Аргентині. На сьогоднішній день Repsol є найбільшою нафтовою компанією у всій Латинській Америці і сьомий у світі.
Стабільність, соціальний розвиток і дбайливе ставлення до навколишнього середовища — фонди бізнесу.
Компания осознает о большой ответственности, которую она несет в выполнении действий, которые сосредоточены на ценном естественном активе, который является и недостаточным и существенным для будущего человечества — Энергия.

Repsol работает с командой больше чем 35 000 человек во всем мире, чтобы преобразовать энергию в то, что служит благосостоянию людей.

З метою задоволення специфічних вимог всіх без винятку споживачів, Repsol створив широкий асортимент мастильних матеріалів, для авто, мото, індустріальних і морських секторів, вкладаючи всі свої дослідження і технології. Найвищі стандарти і найбільш вимогливі якісні специфікації включені в процес виробництва змащувальних матеріалів Repsol. Моторні мастила Repsol нешкідливі для навколишнього середовища.

 

Інші статті