Кошик
243 відгуків
"AutoSpace.com.ua" Интернет-магазин
Контакти
"AutoSpace.com.ua" Интернет-магазинДмитрий
УкраїнаВінницька областьВінниця
+380679482238
КиевСтар
+380661323584
МТС
+380938129728
Лайф

MOL - моторні масла для автомобілів , мотоциклів і вантажівок ( Угорщина )

MOL - моторні масла для автомобілів , мотоциклів і вантажівок ( Угорщина )

Про компанії MOL

MOL GROUP КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ.

MOL Group є однією з провідних нафтогазових компаній у центральній Європі, і присутня більш ніж в 40 країнах Європи, Близького Сходу, Північної Африки та країнах СНД. Досвід роботи MOL Group на ринку Центральної та Східної Європи складає більше 70 років, з них 20 років компанія успішно працює на міжнародних ринках. У портфоліо компанії є розвідка нафтогазових родовищ в 11 країнах, так і якісне виробництво в 7 країнах світу. В арсеналі підрозділи по переробці і продажу нафтопродуктів 5 нафтопереробних заводів світового класу і 2 нафтохімічного заводу в Угорщині, Словаччині, Хорватії та Італії. MOL Group також управляє мережею АЗС, яка складається з 1700 об'єктів і 8 брендів, в 11 країнах Центральної та Східної Європи.

ЯКІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.

Історія мастильних матеріалів MOL бере свій початок з 1907 року, коли компанія Vacuum Oil почала своє виробництво в угорському місті Алмашфюзіто. Через сторіччя компанія виросла в те, що ми маємо сьогодні - компанію MOL-LUB Ltd.,частина MOL Group. Більш ніж столітній досвід, першокласна технічна база та високий рівень компетенції - все це сприяє постійному збільшенню асортименту мастильних матеріалів і хімічних продуктів і визначає базу для регіонального розвитку.


ОДИН З КЛЮЧОВИХ ГРАВЦІВ В ГАЛУЗІ ВИРОБНИЦТВА МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЦЕНТРАЛЬНОЇ І СХІДНОЇ ЄВРОПИ.

Сьогодні MOL-LUB один з ключових гравців у виробництві мастильних матеріалів в регіоні Центральної і Східної Європи, а також лідер на ринку дистрибуції якісних автомобільних та індустріальних продуктів і послуг в Угорщині, Словаччині та Хорватії. MOL-LUB представлений в 40 країнах світу більш ніж 600 продуктами, а також деякими послугами світового класу. Дистрибуція товарів зосереджена в Центральній і Східній Європі, зокрема, на ринках Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії, Хорватії та Боснії і Герцеговини. Компанія експортує продукти на інші ринки, такі країни, як Тайвань, острови Кука і Китай. В результаті злиття словацької нафтової компанії Slovnaft і MOL Group, виробництво мастильних матеріалів Slovnaft було перенесено в r.Алмашфюзіто. Фокус на виробництві та успішна синергія піднесли MOL-LUB на вершину угорської, словацької і хорватської ринків. Додатково до цих ключових ринків, компанія представлена на таких ключових ринках, як Україна, Росія, Італія та Сербія.

МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ MOL В КРАЇНАХ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ

MOL-LUB пропонує якісні продукти і висококласні послуги в області мастильних матеріалів. Повний асортимент продуктів включає в себе моторні і індустріальні мастильні матеріали, мастила, металообробні рідини, авто - хімію, AdBlue, присадки та інші спеціалізовані продукти. Портфоліо компанії повністю відповідає останнім вимогам АСЕА і API і схвалено такими відомими автомобільними компаніями як Volkswagen Group, Mercedes-Benz, Volvo, Renault, MAN, Scania, Siemens, Bosch-Rexroth, Alstom і Flender. Виробництво мастильних матеріалів широкий вибір додаткових послуг і більш ніж 100 років досвіду складають і повний пакет пропозицій MOL-LUB. Споживачі отримують послуги світової якості, будь то розробка мастильних матеріалів під замовлення, високий рівень підготовки та консультування, обслуговування мастильних матеріалів на місці (у клієнта), аудит мастильних матеріалів або ж діагностика масла і машин, яка проводиться у власній лабораторії, яка є частиною мережі Wearcheck lnternational. Компанія також пропонує виробництво мастильних матеріалів на потужностях заводу для інших торгових марок.

ІННОВАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ

Досвід MOL-LUB в дослідженнях і розробці, а також фокус на клієнта, постійно стимулюють просування на ринку новітніх інноваційних продуктів, які відповідають вимогам клієнтів щодо якості обслуговування і є конкурентними з іншими торговими марками, виробниками мастильних матеріалів.
Завдяки високоякісної розробці продуктів і технічного обслуговування, лідируючі виробники автомобілів та обладнання, впевнені в тому, що мастильні матеріали, які ми виробляємо, відповідають всім сучасним вимогам. Щодня контактуючи з світовими лідерами у галузі виробництва мастильних матеріалів і хімічних продуктів, наші спеціалісти отримують технічну інформацію з перших рук. Більше того, працюючи з новим і інноваційним обладнанням у власній лабораторії компанії, наші інженери застосовують найновіші технології при дослідженнях і розробках.

 

Інші статті